ANTHEMIS COSMETİCS
KOZMETİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Anthemis Cosmetics; kullandığı en üst düzey hammaddeler ve teknolojiler ile iyi kalitede, yüksek performanslı, güvenilir kişisel bakım ürünleri üretmektedir

Cire Aseptine

1926 senesinde Fransa’da başlayan ve günümüze ulaşan başarılı bir yolculuk… Dünün yeni hikayesi…

Cilt bakım ürünlerinde , özellikle el bakımında uzman ve öncü olan Cire Aseptine; 1960 yılında Avrupa’nın genelinde tanınmaya ve sevilmeye başladı ve 1980’den itibaren ise en çok tercih edilen el bakım markası oldu. Ürünlerinin saflık ve doğallığının yanı sıra, içeriklerinde paraben, hayvansal özler, boya vb. katkı maddelerine yer verilmeyen Cire Aseptine kişisel bakım ürünleri ile cildinize hak ettiği bakımı güvenle verebilirsiniz.

https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/04/cire-aseptine-yeni-logo-640x640.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/01/tokalon-logo-2-640x640.jpg

Tokalon

Kuşaklar boyu süren alışkanlığınız, bugün de yanınızda! Bilinen ilk fondöten markası olan Tokalon, ilk günlerden süregelen makyaj ürünlerindeki kalitesini, günümüzde geliştirerek , yeni nesil içerikler ve ulaşılabilir fiyatlar ile tüketicisine sunmaktadır.

“Je m’appelle Tokalon.”  • “Benim adım Tokalon.”

Foot Doctor

Günün yorgunluğunu çeken ayaklarınıza nazik bir dokunuş…

Foot Doctor ayak bakım kremleri ile ayaklarınızdan başlayan ve tüm bedeninize yayılan dinginliği hissetmeye hazır mısınız?

Ayak bakım kategorisinde ihtiyacınız olan her çeşitten ürünü sayesinde en yakın dostunuzun Foot Doctor olmasına izin verin.

https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/01/foot-doctor-640x640.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/01/lesoleil-640x640.jpg

LeSoleil

LeoSoleil kişisel bakım ürünleri ile ışıltınızı yansıtsın!

Bakımlı olmak, günlük yaşantınızda sizi daha iyi hissettirir ve etkileyici bir görünüme kavuşturur. Le Soleil ile kendi ışığınızı yansıtın !

Pure Body Taylan Kümeli

İyi görün, iyi hisset, iyi yaşa !

Deneyimli sağlıklı beslenme uzmanı ve diyet danışmanı Taylan Kümeli’nin, uzun yılların birikimi ve deneyimleriyle formüle edilen Pure Body Taylan Kümeli, doğanın ve bilimin gücüyle hazırlanan etkili bir anti selülit seti. Bedenini sevmenin önemine inanan, iyi görünmenin iyi hissetmek ve iyi yaşama kattığı güce değer veren bir ekip tarafından hazırlanan Pure Body Taylan Kümeli Anti Selülit Seti düzenli kullanımla birlikte içten dışa gözle görülebilir yenilenme ve tazelenme fırsatı sunuyor.

https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/01/pure-body.jpg