TANIŞTIĞIMIZA
MEMNUN OLDUK!

Anthemis Cosmetics; kullandığı en üst düzey hammaddeler ve teknolojiler ile iyi kalitede, yüksek performanslı, güvenilir kişisel bakım ürünleri üretmektedir.

Anthemis Cosmetics’in ISO 9001 Standartlarına göre tasarlanmış, 2000 m2 kapalı üretim tesisi içerisinde, kendisine ait Anthemis Pharma Laboratuvarı bulunmaktadır. Anthemis Pharma Laboratuarımızda yeni ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları ve stabilite çalışmaları da yürütülmektedir. Üretilen ürünlerin gerekli rutin kontrolleri öncelikli olarak laboratuvarımız da gerçekleştirilmektedir.

Üretimde kullanılacak tüm hammaddeler, öncelikle, Anthemis Pharma Laboratuvarlarında kaliteyi sağlamak için kontrolden geçirilmektedir. Yeni geliştirilen, daha faydalı olacak hammaddeler, uzman ekiplerimiz tarafından takip edilmekte ve ürünlerde yeni nesil hammadde geliştirmeleri yapılmaktadır. Anthemis Pharma Laboratuvarımızda kaliteyi ve sürdürülebilirliği sağlamak için gerekli tüm çalışmalar ve testler yapılmaktadır.

Anthemis Cosmetics üretim tesisi içerisinde 600 m2’lik temiz oda bulunmaktadır. Ürünlerin üretimi temiz oda içerisinde otomasyon sistemi ile yapılmakta ve hepa filtreler ile temiz hava sağlanmaktadır. Üretimlerde kullanılan su için günlük; pH, sertlik, iletkenlik analizleri yapılmaktadır. Kullanılan su sistemi bünyesinde ters ozmos (Reverse Osmosis) ile 7/24 hareketli su döngüsü sağlanmaktadır. Bu sayede daha sağlıklı üretim yapılmaktadır.

Tüm ürünler, Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatına uygun şekilde üretilmekte ve güncel mevzuat sürekli takip edilmektedir. Tüm ürünlerimiz UTS sistemi üzerinden izlenebilmektedir.

Anthemis Cosmetics olarak, kişisel bakım ihtiyaçlarımızı karşılamaya yönelik, özellikli, yenilikçi ve fayda sağlayıcı ürünler geliştiriyoruz.

Atıklarımız ayrıştırılarak imha edilmekte, geri dönüştürülebilirlik sağlanmaktadır.

Uluslararası kalite belgeleri ile onaylanmış üst segment hammaddeler ile üretim yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın standartları ve memmuniyeti ISG güvenlik ve sağlıklı ortamı sürekli dikkatle takip edilmektedir.

Ürünler satışa açılmadan tüm bildirimleri Sağlık Bakanlığına yapılmakta ve mevzuata uygunluğu sağlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı UTS sisteminden izlenebilmektedir.

https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/triangle-3.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_03.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_01.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/triangle-3.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_03.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_01.jpg
Kozmetik ürünlerinin insan sağlığına zarar vermesine engel olmak maksadıyla tüketiciye doğru ve güvenilir ürünlerin ulaştırılmasını amaçlamaktadır.

Fabrikamız 600 m2’lik temiz oda ve 2000 m2 kapalı alanda bulunmaktadır. Hepa filtreler ile temiz hava sağlanmakta, otomasyon sistemi ile üretim yapılmaktadır.

Kullanılan su sistemi bünyesinde ters ozmos (Reverse Osmosis) ile 7/24 hareketli su döngüsü sağlanmaktadır. Bu sayede daha sağlıklı üretim yapılmaktadır.

Anthemis Cosmetics Kozmetik dünya standartlarında kalite belgelerine sahiptir. Üretim tesislerimiz ISO 9001 standartlarına göre tasarlanmış olup, bunun yanı sıra GMP (İyi İmalat Uygulamaları), Helal Üretim ve Vegan Ürün sertifikaları bulunmaktadır.

“Her canlının ve doğamızın sağlığını önemsiyoruz. Bu yüzden ürünlerimizin hiçbirinde paraben, phthalate, boya, hayvansal özler ve triklosan KULLANMIYORUZ.”
Paraben
Phthalate
Boya
Hayvansal Özler
Triklosan
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/02/anthemis-0.001.png

Satış Noktalarımız

Özenle ürettiğimiz ürünlerimiz, Türkiye’de ve dünya genelinde 20 ülkede indirim marketleri, parfümeriler ve eczanelerde müşterilerimizle buluşturulmaktadır.

https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2022/04/cire-aseptine-logo-640x452.png
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2021/12/tokalon-logo-640x452.png
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2021/12/foot-doctor-logo-640x452.png
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2021/12/lesoleil-logo-640x452.png
https://anthemiscosmetics.com/wp-content/uploads/2021/12/pure-body-logo-640x452.png